Forum içerik haritası - Buradasınız:ForumKafe: Sohbetheybedar.com neden yayına devam e …
Please or Kayıt ol to create posts and topics.

heybedar.com neden yayına devam ediyor?

kafa dengi insanlarla bir şeyler yazarım diye açık tutuyorum siteyi fakat çok fazla hit gelmesine ve hemen her gün yeni yazarlar kaydolmasına rağmen nitelikli içerik neredeyse yok. onay bekleyen her içeriği günlük takip ediyorum ancak birçoğu özensiz içerikler. bir-iki cümlelik şeyler hatta çoğu. buranın tumblr çöplüğüne dönmesini istemiyorum.

belki sohbet edersiniz, iyi metinler yazarsınız, iyi dostluklar kurarsınız diye var burası ve bu yüzden var olacak. bu yüzden mümkün olduğunca özenmenizi istiyorum. akşamları şöyle bir saat oturup forumda konuşalım, yazılarımız hakkında konuşalım. bir gündemi olsun buranın. böyle olursa emin olun daha çok keyif alırsınız haftalardır giriş yapıp içeriğine onay bekleyen kullanıcıları gördüğüm için bu şekilde bir yazı yazayım istedim.

iyi yazılar yazın, forumu kullanın ki diğer kullanıcılar da içeriğinizi okusun ve sizden haberdar olsun bir şekilde. eleştiriden mahrum kalarak iyi içerik üretemezsiniz. bu arada forumda ve sitede takma ad kullanabilirsiniz, iyi forumlar 🙂

Nur and Işıl Akıncı✨ have reacted to this post.
NurIşıl Akıncı✨

Hadi bakalım, düşünce güzel ben de biraz aktif olarak katılmak isterim. İçerik konusunda daha önce gazaba uğrayanlardan biriyim fakat içerikler hakkında dediğiniz de doğru. Umarım, düşündüğünüz gibi olur. Başarılar dilerim

heybedar has reacted to this post.
heybedar

Teşekkür ederim yanıtınız için 🙂

 

Forum aktif kullanılırsa şayet günlük gelen ziyaretçilerin birçoğu buraya dahil olacaktır. Önceleri ayda bir yorum gelirken belki bir günde yüzlerce yorum alabilirsiniz 1 içerik için. Bu da tabi sizleri motive eden unsurlardan biri olacaktır. Bekleyen sekmesinde içeriklerin beklemesi gerçekten hoşuma gitmiyor fakat içeriklerin hali ortada sekmeye tıklayıp inceleyebilir herkes. Şiir yazmak zorunda değil herkes, iyi deneme, makale, biyografi yazıları da yazabilirler. Neden ısrar ediyorlar onu da anlamış değilim.

Kimseyi incitmek istemem ama özellikle şiir yazan arkadaşlar bence yazdığını bir süre dinlendirip daha sonra objektif gözle tekrar değerlendirmeli. Sıcağı sıcağına yazıp sonrasında yazıların uzunca bir süre onay beklemesi moralinizi bozabilir.

Bu arada forum için 3 yeni editör arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar bu konuya cevap yazabilir.

-Türkçe'yi iyi kullanan,

-Kültür-Sanat konularında başlık açacak entry girecek arkadaşlar arıyoruz.

Ali Agah KARA has reacted to this post.
Ali Agah KARA