Please or Kayıt ol to create posts and topics.

Neden böyle içerikler gönderiyorsunuz?

Bir-iki cümleden ibaret, hiçbir düzen olmayan, görsel eklenmeyen içerikleri lütfen paylaşmayın arkadaşlar.  Gerçekten emek veren arkadaşların içeriklerine de zarar vermiş oluyorsunuz bu şekilde. Müsait oldukça bakıyorum siteye ama her geçen gün hevesim tükeniyor. Siteyi daha iyi bir hale getirmeye çalıştıkça gelen kaliteli yazar sayısı azalıyor.

Hemen herkes evde artık oturup herhangi bir konuyla alakalı düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Ya da forumda güzel bir konu açarsınız bizler de dahil olur tartışır, konuşuruz. Neticede faydalı bir içerik ortaya çıkmış olur. Bu şekilde giderse yeni yazar alımına kapatacağım siteyi 🙁

Emek verilmiş, üzerine çalışılmış içerikler bekliyorum kısacası. Siyaset ve din dışında herhangi bir konuda olabilir.

Gün içerisinde freelance hizmet verdiğim danışanlarımdan vakit buldukça burada oluyorum. İnanın çok isterim bu siteye gelip kafamı dağıtmayı, sohbeti güzel insanlar tanımayı fakat gördüğüm kadarıyla instagram postunu buraya yapıştıran gidiyor. Burayı sanal kahveye çevirmek istediğimi 17. kez olmuş olsa da tekrar söylemiş olayım.

İyi forumlar 🙂