Forum içerik haritası - Buradasınız:ForumKafe: SohbetYazılar onay için neden çok fazla …
Please or Kayıt ol to create posts and topics.

Yazılar onay için neden çok fazla bekliyor?

Arkadaşlar merhaba, gecikmenin ilk sebebi tek editör olmam, ikinci sebebi ise gelen içeriklerin birçoğunun gelişigüzel hazırlanmış olması. Siteye yüklenen deneme, makale ve öyküleri büyük bi hevesle okuyor ve onaylıyorum. Çünkü bunlar genelde daha düzenli ve emek verilmiş içerikler oluyor. Şiir kategorisine yüklenenler daha çok Facebook sayfalarında paylaşılan, hiçbir şekilde imlaya vs dikkat edilmemiş olduklarından bekletiyorum. İçeriklerinizin daha hızlı bir şekilde onay almasını istiyorsanız öncelikle yukarıda saydığım kategorilerden içerik göndermenizi öneririm. Biz bunları keyifle okuyoruz,  çok fazla şiir geliyor ve bunların içersinde çok çok iyi olmadıkça onaylamıyoruz. Mesajlarınıza cevap vermeye çalıştım. Sorularınızı buradan sorarsanız diğer arkadaşlar da görmüş olur, daha yararlı olur. İyi geceler 🙂

Heybedar bey acaba bizim dergimizi de bir gün diğer dergiler gibi raflarda görebilecek miyiz? E-dergi anlayışı en üst düzeyde olan bir dergi Heybedar ama basılı ortamda da kendisini gösterse bence çok daha çabuk ve etkili bir büyüme gösterebilir nacizane fikrim

Daha önce matbu yayın yaptık ancak çok uzun bir süre tekrar basmayı düşünmüyorum açıkcası. Yeterince yordu 🙂