in

Hamam’da

Şimdi indiriversem şu peştemalini Nihat. Buralar hep aaa! olur. Kasavetten kasvete düşen tek bir a, köprücük kemiğine süzülen, benden bir nefes olur. Tependen tasla döktüğüm şu sular, sol baldırına yaptırdığın yeni dövmene kondurduğum öpücük olur. Dün karımı öptüğüm ağzımdan, senin kemikli parmaklarında yankılanan çığlıklarım olur.

Bütün ofis, neden bizi baş başa bırakıyor Nihat? Senin karınla benim karım, neden hiç yüz yüze gelmiyorlar dersin? Biliyorlar Nihat. Sessizce biliyorlar. Bir türlü doğru yerde kullanamadım şunu diye hayıflandığın hissikablelvuku var ya, bu o da değil. Bizden biliyorlar. Biz. B i z. Su içer gibi, ekmek yer gibi biliyorlar işte. Erkan, bu hamama gelme işini neden ayarladı dersin? Tatsız hayatlarına yeni bir dedikodu malzemesi eklemek için. Nasıl da yıkıyorlardı birbirlerini. Görkem Nihat’ın ağzına düşecekti oğlum, demek için. Etrafındaki safralara, bak sen şu ibnelere, dedirtmek için.

Sol kulağım daha az duyuyor diyorum ya, külliyen yalan. Sana daha yakın olabilmek için. Senin içime daha fazla fısıldayabilmen için. Biliyorum. Sen de yapıyorsun. Güya bilgisayar ekranından bir şeyler gösteriyorsun bana. Nasıl oluyorsa bacağıma dokunuyorsun. Ben de her seferinde gömleğimi bilerek dışarıda bırakıyorum. Bilerek ekrana doğru daha fazla eğiliyorum. Belini üşüteceksin, annen öğretmedi mi sana deyip daldırıveriyorsun elini kuyruk sokumuma kadar. Ah sınırı bir aşsan! Salsan artık şu şaha kalkmış, çiftlik kaçkını görkemli atını!

Omuzlarım tutulmuş, Yaren hiç anlamıyor masajdan, şu omuzlarımı bir ovsan yakışıklı mesai arkadaşım, diyeceksin yarın. Biliyor musun Nihat, ben de anlamam. Günce de istiyor ağrıyan beline masaj yapmamı ama ben mızmızlanıyorum. Türlü huysuzluklarla bezdirip bu isteğinden vazgeçiriyorum onu. Laf aramızda senin için masaj yapmayı öğreniyorum. Yarın bir masözle buluşacağım. Şimdi, indiriversem şu peştemalini Nihat.

Yazar olmak için kaydolabilirsiniz. Yeni Gönderi Oluştur

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sevdiniz mi?

Karanlık ve Sen

1

çiçek