in

heybedar.com güncelleme notları

merhaba, site içinde birçoğunuzun fark ettiği gibi hiçbir şekilde özenilmeden, rastgele hazırlanmış içerikler editör onayına gönderiliyordu. bunlar için artık daha titiz davranacağım. burası instagram ya da tumbler değil dostlarım. bir cümlelik 20 tane paylaşımı editöre göndermenin hiç manası yok. bu tarz paylaşımların tamamını silmeye devam ediyorum. 1 yazar abimizin 305 küsur içeriği var. içeriklerin ortalama kelime sayısı 20. birçoğu eşe dosta yazılmış notlar halinde. bu tarz içerikleri kabul etmediğimizi tekrar belirteyim. tekrarı halinde ban uygulaması yapacağımı belirtmek istiyorum.

gelir sistemi, içerik mutfağı hazırlamaya çalışırken vaktimin önemli bir kısmını buraya ayırmaya çalışırken lütfen sizler de daha özenli içerikler göndermeye gayret edin. bu şekilde kendinize ne platforma hiçbir faydanız olmayacağı için vaktinizi de boşa harcamış olacaksınız. lütfen…

yeni sistemi adım adım hazırlıyorum arkadaşlar çok beğeneceğiniz, çok kaliteli yazarlardan oluşan bir sistem olacak burası. şimdiden profillerinizi düzenleyip yerinizi alın. kitap yorumu, şiir yorumu, gezi notları gibi paylaşımlar yapın. bilgi verecek, ilham olacak içerikler paylaşın. diğer türlü bir kez içeriğinize temas eden kişi bir daha içeriğinizle ilgilenmeyecektir.

not: heybedar.com tüm içeriğiyle blog.heybedar.com adresine tekrar yüklenecektir. değerli gördüğümüz içerikleri buraya taşıdıktan sonra 2022 itibariyle oradaki tüm içeriği sıfırlayacağım.
içeriklerinizin yedeğini almak için buradaki bildirimleri takipte kalmanız yeterli. kurduğumda paylaşım yapacağım.
düzenli ödeme yapacağımız yazarları seçmeye başlayacağım. lütfen şimdiden profillerini düzenleyip, hazırlanın arkadaşlar. çok teşekkür ederim ilginiz için, beklemede kalın. birkaç gün site içinde online olacağım. hepinizi bekliyorum gün içinde.

15 aralık güncelleme

heybedar.com, heybedar.com/blog adresine taşındı. içeriklerinize oradan ulaşabilirsiniz. eski bilgilerinizle giriş yaparak düzenleyebilir, yedeklerinizi indirebilirsiniz. eski içerikler filtreden geçirildikten sonra büyük bir kısmı silinecektir. yedeklerinizi almanızı rica ediyorum.

60 gün içinde tüm düzenlemeler yapılmış ve eski içeriklerin büyük bir kısmı silinmiş olacak.

16 Aralık

değerli yazarlar merhaba, 2022 yılına yeni mutfak ekibiyle girmeyi planlıyoruz.
ekibimizde yer almak için instagram @heybedar hesabından iletişime geçebilirsiniz.

kullanıcı girişlerinde problem yaşandığını farkettik.
problem giderilene kadar bize instagram sayfamızdan ulaşabilir, heybedar.com/blog sayfasından içerik gönderimi yapmaya devam edebilirsiniz.

17 Aralık

merhaba, heybedar düzenlenmeye devam ediyor.

blog ve anasayfa on yüz birleştirmesi yapıldı. önümüzdeki günlerde panelleri de birleştirilecektir. ancak blogda paylaşım yapılabilmesi için bazı şartlar eklenecektir.

ücretli içerik yazmak isteyen yazarlarımız bu paylaşıma yorum bırakabilir.

19 Aralık

değerli yazarlarımız merhaba, geliştirmelerimize sitemizi bakım moduna almadan devam ediyoruz. bu süreçte içerikleriniz için buradan ulaşabilirsiniz. daha önceden yayınlanan birçok içerik tekrar editör filtresinden geçirileceği için lütfen içeriklerinizi tekrar gözden geçirin.

heybedar’da yaşanan dönüşüm sonrası yazarlar reklam geliri elde edeceği için olabildiğince dikkatli olmaya çalışıyoruz.

güncelleme 9.2 sonrası

 

Heybedar 9.2 Güncellemesi

 

Değerli yazarlarımız ve okurlarımız,

heybedar.com içerik kategorilerine seyahat, yaşam ve deneyim gibi kategorileri de ekleyerek yeni bir konsept ile yayın hayatına devam edecektir. 5 Yıl , 346  gündür yayında olan web sitemizde köklü bir değişim yapmaya karar verdik. Toplamda 6,5 yılımı verdiğim bu platformda en rahatsız olduğum, yazarların gelir elde edememesi konusuna çözüm bulmak için yıllardır çabalıyorum.

Kültür-sanat kategorisinde çok az içerik tüketilmesi, reklam verenin çok az olması gibi sebeplerden dolayı platformda uzun zamandan kimseye gelir veremedim.

Yazarların uzun soluklu kaliteli içerik üretememesi, yalnızca şiir paylaşımı yapılması ve şiir tüketiminin çok çok az olması gibi sebeplerden dolayı artık bu değişimin kesinlikle yapılmasına karar verdim.

Arayış içerisindeyken platformu çok da evirmeden, yeni kategoriler ekleyerek, bu kategorilerde içerik üreten uzman yazarlara reklam geliri, satış ortaklığı gibi gelirler kazandırarak daha da geliştirmeye karar verdim.

Yeni bir arayüz hazırladım. Çok daha temiz, profesyonel bir sistem. Forum-sözlük-blog karışımı şeklinde olacak platformun ilk testlerini önümüzdeki günlerde yayına alacağım.

Gelişmiş istatistik arayüzleri, kullanıcı sınıflandırmaları, yazarlar arası mesajlaşma, kullanıcı rozetleri gibi özellikleri olan bu sisteme geçmeden önce lütfen sitede bulunan tüm içeriklerinizin yedeğini alın. Ben her ihtimale karşı yedek aldım ancak sizlerin de kendi yedeklerini tutmasında fayda var.

Bu güne kadar tüm zorluklarda yanımda olduğunuz, bana destek verdiğiniz için hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum.

Güncelleme sonrası sabit bir sohbet konusu açıp hepinizi oraya davet edeceğim, güzel şeyler konuşacağız. O zamana kadar hepiniz hoşça kalın, hayırlı sabahlar ?

22 Aralık 

İlk toplantı yapıldı. İçerik Editörü ve Şef Editör arayışı devam ediyor.

Dahil olmak için gönderi altına yorum bırakabilirsiniz.

Sevdiniz mi?

Yazar heybedar

Heybedar Dergisi Yazı İşleri

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 Comments

Sınava Çalışmak!

KARARTI