in

heybedar.com kullanımı hakkında

değerli yazarlar merhaba,

heybedar’a içerik girişi, metin onayları, forum kullanımı vs. nasıl olmalı konusuna bir blogla değineyim istedim.

burası diğer içerik giriş sitelerinden farklı olarak onay sistemiyle, iyi ve kötü içeriğin ayıklandığı çok yazarlı bir blog platformu aslında. benim bu platformu oluşturmaktaki amacım matbu dergimizden sonra iyi yazarlarla irtibat halinde kalmak. zaman zaman gerçekten çok kaliteli yazarlar dahil oluyor ama tabi bunun yanında düzensiz, hiçbir şekilde ikinci bir defa okunmamış içerikler de yükleniyor sisteme. bunları uzunca bir süre onayda bekletiyorum hatta devamlı olarak aynı şekilde davranan yazarların bir süre sonra yeni içeriklerini okumuyorum.

işim gereği sürekli bilgisayar başında olduğumdan heybedar’ı da sürekli olarak takip ediyorum. giriş yapmadan bekleyen sekmesindeki metinleri okuyorum. 

bundan sonrası için bir yazarın metninin onaylanması için en son yayınlanan içeriğe mutlaka yorum yapmış olmasına bakacağım 🙂 eğer içeriğiniz okunsun istiyorsanız başka içerikleri okuyup yorumlamalısınız. forum kısmı birbirimizle sürekli etkileşimde kalmamız için dahil edildi. bu yüzden yazarlarımızın burayı da aktif olarak kullanmasını, sorularını ve eleştirilerini buradan iletmesini rica ediyorum. 

daha çok okunmak istiyorsanız, diğer yazarları okuyun, yorumlayın, arkadaşlarınızı davet edin. 

iyi forumlar 🙂

Yazar olmak için kaydolabilirsiniz. Yeni Gönderi Oluştur

Yorumlar

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sevdiniz mi?

21 Points
Sevdim Sevmedim
Yazar

Yazar Mustafa Kemaloğlu

heybedar.com yazı işleri müdürü

Bir Hikaye

Meta ve onun fetiş karakteri | Deniz Koyupınar