in

heybedar.com neden yayına devam ediyor?

kafa dengi insanlarla bir şeyler yazarım diye açık tutuyorum siteyi fakat çok fazla hit gelmesine ve hemen her gün yeni yazarlar kaydolmasına rağmen nitelikli içerik neredeyse yok. onay bekleyen her içeriği günlük takip ediyorum ancak birçoğu özensiz içerikler. bir-iki cümlelik şeyler hatta çoğu. buranın tumblr çöplüğüne dönmesini istemiyorum.

belki sohbet edersiniz, iyi metinler yazarsınız, iyi dostluklar kurarsınız diye var burası ve bu yüzden var olacak. bu yüzden mümkün olduğunca özenmenizi istiyorum. akşamları şöyle bir saat oturup forumda konuşalım, yazılarımız hakkında konuşalım. bir gündemi olsun buranın. böyle olursa emin olun daha çok keyif alırsınız haftalardır giriş yapıp içeriğine onay bekleyen kullanıcıları gördüğüm için bu şekilde bir yazı yazayım istedim.

iyi yazılar yazın, forumu kullanın ki diğer kullanıcılar da içeriğinizi okusun ve sizden haberdar olsun bir şekilde. eleştiriden mahrum kalarak iyi içerik üretemezsiniz. bu arada forumda ve sitede takma ad kullanabilirsiniz, iyi forumlar 

Foruma gitmek için tıklayın

Yazar olmak için kaydolabilirsiniz. Yeni Gönderi Oluştur

Sevdiniz mi?

Yazar heybedar

Heybedar Dergisi Yazı İşleri

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bekleyen

Yâr'e