in

Muhit dergisi Ocak’ta okurlarıyla buluşacak…

Kendine özgü şiir ve yazılarıyla gençlerin örnek aldığı bizim de çok sevdiğimiz ağabeyimiz İbrahim Tenekeci geçtiğimiz aylarda genel yayın yönetmenliğini yaptığı İtibar dergisinin yayın hayatına son verdiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Twitter hesabından “İtibar, ekim sayısıyla birlikte sekizinci yılını doldurmuş oldu. Dergimizi 90. sayıda kapatacaktık fakat son bir gayretle sekizinci yılı tamamladık. İtibar dergisi yolculuğunu nihayete erdirmiştir. 97 sayı boyunca dergimize emek ve eser veren herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullanmıştı.

Yine uzun süredir köşe yazarlığı yaptığı Yeni Şafak gazetesinden de ayrılan İbrahim Tenekeci ağabey yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni bir dergi ile geri döneceğini ”1 Aralık tarihinden bu yana yeni bir derginin hazırlığı içindeydik. Muhit isimli aylık edebiyat ve fikir dergimiz birkaç gün içinde raflardaki yerini alacak. Allah yeniden başlayanların yardımcısıdır.” ifadeleriyle duyurdu.

Yeni yıla böyle güzel bir haberle girecek olmak hepimizi çok mutlu etti. Yolu açık, okuyucusu bol olsun inşallah. Hayırlı olsun.

Yazar olmak için kaydolabilirsiniz. Yeni Gönderi Oluştur

Yorumlar

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sevdiniz mi?

Yazar

Yazar Fidan

Editör

Konuşsam

Yankısız şiir