in

Stephen King'den yeni kitap: Kan Varsa

Korku ve bilimkurgu türündeki romanların en ünlü yazarlarından biri olan Stephen King‘in yeni kitabı Kan Varsa (If It Bleeds), bugün Türkçe olarak okuyucuyla buluştu. Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini alan kitap, toplam dört uzun öyküden oluşuyor. 

Bill Hodges üçlemesindeki Bay Mercedes, Kim Bulduysa Onundur ve Son Nöbet kitapları ile Yabancı romanındaki Dedektif Holly Gibney karakteri, King’in son kitabıyla dönüyor.  

“KAN VARSA HABER DE VARDIR”

Kitabın arka kapağında şu sözler yer alıyor:

“Kan varsa haber de vardır…

Habercilerin kullandığı bir deyişti bu ve o gün bir bombanın patlatıldığı Albert Macready Ortaokulu’nda kesinlikle kan vardı. Finders Keepers Dedektiflik Ajansı’nda günlük işleriyle ilgilenen Holly Gibney’nin dikkatini çeken ise bambaşka bir ayrıntıydı. O, kanın kokusunu alıp ilk haberi yapan muhabire takılmıştı. Holly’nin adama odaklanmasının geçerli bir nedeni vardı, çünkü o bir Yabancı’ydı.

Kan Varsa her biri okuru kendi korku dolu dünyasına çeken dört uzun öyküden oluşuyor. Holly’nin ilk yalnız macerasının dışında Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan öyküleri uykularınızı kaçıracak.”

haber için tıklayın : https://www.ntv.com.tr/sanat/stephen-kingden-yeni-kitap-kan-varsa,4w_enbHGm06ybnN_HVgDPQ

Yazar olmak için kaydolabilirsiniz. Yeni Gönderi Oluştur

Sevdiniz mi?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 Comments

  1. Stephen Kıng’i hiç okumadım. Step Kıng’in bendeki hikayesi sadece bu gibi çıkan haberlerine yönelik hikayeleri. Bazen bu bile yeterli oluyor, kitapları okumak adına. Asıl bir yazarın insanlığı okuması önemli. O zaman insan kendini hisseder ve yazarı takip ettiği gibi kitabını alır okur. Stephen Kıng da insanlığımı hiç hislendirmedi. Neden acaba şimdi bunu düşündüm. Belki de artık düşündüğüme göre bu sefer hislendirdi galiba. Bakalım Galip olur muyum okumaya.

Loading…

0