in

Türkiye'nin Oscar adayı 7. Koğuştaki Mucize hakkında merak edilenler

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve beyazperdede 5 milyon 361 bin kişi tarafından izlenerek sinemaya damga vuran, 7. Koğuştaki Mucize Türkiye’nin Oscar adayı oldu. Daha önce dünyaca ünlü yıldızların radarına da girerek “Gözyaşlarına boğulduk” notlarıyla paylaştığı film dijital platformlarda ise rekorlar kırdı. Peki Türkiye’nin Oscar adayı 7. Koğuştaki Mucize nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte film hakkında merak edilen her şey..

  Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize Türkiye’nin 2021 Oscar adayı olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından açıklandı.

 Türkiye gişesinde rekor kıran 7. Koğuştaki Mucize’de Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur ve Sarp Akkaya gibi isimler rol alıyor.

Süpervizörlüğünü Özge Efendioğlu’nun yaptığı, senaryosunu Kubilay Tat’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin’in yer aldığı film, vizyonda kaldığı 15 haftada 5 milyon 316 bin 933 izleyiciyle Türk sinema tarihinin en çok izlenen 8. filmi oldu. 

Haberin devamı için tıklayın:  https://www.ntv.com.tr/galeri/sanat/turkiyenin-oscar-adayi7-kogustaki-mucize-hakkinda-merak-edilenler,AoJGRoMgDkad3T_YKaJ-7Q/VzgZBxewWEWXanMyFWAS6Q

Yazar olmak için kaydolabilirsiniz. Yeni Gönderi Oluştur

Sevdiniz mi?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Loading…

0